Z przyjemnością pragniemy przedstawić Państwu bogaty asortyment drzwi meblowych ramiakowo-płycinowych oraz najróżniejszych listew profilowych z MDF oklejonych foliami meblowymi lub okleiną naturalną. Oferowane profile podnoszą atrakcyjność mebli produkowanych przez największe fabryki mebli jak i zakłady stolarskie. Klienci indywidualni oraz majsterkowicze w oparciu o oferowane przez nas materiały mogą tworzyć meble niepowtarzalne, pełne szyku i uroku.

Profilmat ciągle inspiruje !!!

Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu i produkcji mebli, chętnie dzielimy się nim z naszymi klientami i rozwiązujemy ich problemy.
Śledzimy trendy w branży meblarskiej, a w nowościach jesteśmy zawsze o pół kroku przed konkurencj‘ z korzyścią dla naszych partnerów.
Na życzenie klientów dostarczamy listwy profilowe z taśmą samoprzylepną, tniemy listwy na wymiar, wiercimy, frezujemy i oklejamy czoła listew. Produkujemy drzwi na miarę do mebli pokojowych, kuchni i szaf z drzwiami przesuwanymi i łamanymi.
Przy stałej współpracy oraz większych zamówieniach możliwa jest produkcja listew o profilu i kolorze folii według życzeń i potrzeb klienta.
Jeżeli interesują Państwa meble które tworzą indywidualną atmosferę, jeśli chcą Państwo częściej sprzedawać meble niż inni, dla Was PROFILMAT będzie właściwym partnerem.
W trosce o kompleksowe zaopatrzenie klienta prowadzimy hurtownię z płytami laminowanymi, fornirowymi i MDF, blatami kuchennymi i okuciami meblowymi.
Zapraszamy Państwa do odwiedzenia ekspozycji listew i drzwiczek meblowych w naszej siedzibie.